.

.

New
Франција Luxe Касандра Вилица - Nacro Црна

Франција Luxe Касандра Вилица - Nacro Црна

DEN 1008.00

Количина на стоки
Достапно

Рачно изработени во Франција.Одлично за повеќето типови коса.Брз и лесен стил решение.Направени од издржлив целулоза ацетат.Димензии : 1 1/2" широк, 3 1/4" долго.Франција Luxe Касандра Вилица - Classic е око-фаќање акцент парче.Рачно изработени во Франција и полира со lustrous сјај, вилицата е брз и лесен стил решение за секоја прилика.Со својот сестран големина и модерен дизајн, овој шик косата клип е елегантна прилог на вашиот ансамбл.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат