.

.

New
Personallized Црни и Бели Плочки се Погледне Изглед Фарм Куќа Копче Закачалка

Personallized Црни и Бели Плочки се Погледне Изглед Фарм Куќа Копче Закачалка

DEN 911.76

Количина на стоки
Достапно

Овој личен клуч за пропелер го прави голем дар за секој кој има фарм куќа.Фарм Куќа копче закачалка може да се користи за клучеви, leashes, или нешто што користи мала кука.Клучни Закачалка има две клучни дупки во задниот за лесно и рамни виси.Направени и Печатени во САД и бродови од Хјустон, TX.Совршена големина на 5" x 11" и над 1/2" дебела со 4 сребро куки веќе во прилог.Оваа персоналните Црни и Бели Плочки се Погледне Фарм Куќа копче закачалка не е само многу функционална, но тоа изгледа одлично, како и!Можете да ги користите за клучеви, leashes, или нешто што ќе висат на една од 4 прилог сребро куки.Црна и Бела Плочка се Погледне Фарм Куќа копче и поводник закачалката е направен на многу здрав средна густина fiberboard со мат црна заврши на двете страни.Клучот за пропелер мерки 5 x11 и тоа е само во текот 1/2 инчи дебела.Грбот има два пред-drilled слотови за да помогне да се направи виси лесно.Не само што ќе не треба да се ловат да се најде клучевите и leashes, но вашиот дом или во домот на вашите гости ќе биде значително подобрена со овој обичај копче закачалка.Внесете го текстот кој сакате да се види на копчето закачалка.Внесете го текстот точно како што сакате да се види на копчето закачалка.Ова копче ги прави фантастични објектот за да ги имате во вашиот дом или да се даде како подарок.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат