.

.

New
jsmhh Компатибилен со Hyundai, Автомобил ветробранското стакло Сонцето Сенка УВ Покрие Заштитник Задржи Автомобил Кул Шофершајбната Прашина Маска,Црна,ix45 (Боја : Црна, Г?

jsmhh Компатибилен со Hyundai, Автомобил ветробранското стакло Сонцето Сенка УВ Покрие Заштитник Задржи Автомобил

DEN 5018.16

Количина на стоки
Достапно

Заштита сезона : хауба спречува влага, снег, мраз, ветер, корозија, прашина, гребнатини и нечисти автомобили.Покрај тоа, таа ги штити автомобил боја од гребнатини и исчезнува за да се избегне оштетување на автомобилот.Ноќта заштита : Употреба 6 рефлексивни ленти како знаци на предупредување во текот на ноќта, и вие и вашиот автомобил да добие подобра заштита во текот на ноќта.Ако имате било какви прашања во текот на процесот на купување, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Ние ќе се одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.Ве молам, разберете дека не може да биде хроматските аберации помеѓу сликата и вистинскиот објект, поради светлината и екранот проблеми.Складирање перница : лесно за чистење, кога не е во употреба, свитлива хауба, се стави во складирање торба, да се зачува простор, и лесно да се носат.Универзална компатибилен со Mazda, AXELA, ATENZA, CX 4, CX 5, CX 3, CX 8, ГМ специјални sunshade за најпопуларниот автомобил, еден од најдобрите гаража за заштита на гаражи.Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.Име : Четири Сезони Автомобил Cover Color : AFeatures : заштита од сонце, топлина заштита, дожд, снег, ветер, итн.Применливи сезона : погоден за сите seasons Note : Автомобил опфаќа заштитете го вашиот автомобил во секоја сезона, без оглед на временските услови.Тоа не само што може да ве заштити од сонце, дожд, снег, мраз и прашина, но, исто така, им помогне на вашиот автомобил се спротивстави на стареење.На оваа високо-квалитетни автомобил покритие е совршен за блокирање на УВ зраци, прашина и заштита на автомобил од гребнатини.Тоа ефикасно спречува прашината од внесување на автомобил и чување на чиста.Направени од издржлив не-плетени ткаенини, надворешната обвивка е издржлив и лесен за чистење.Еластичен мозок може да собере повеќе цврсто.Капакот е количка за лесни за складирање.Оваа церада е добар избор за да се заштити вашиот автомобил од сончевите УВ зраци и прашина, но тоа не е идеален да се заштити вашиот автомобил од времето како што дожд и ветер.Одржување метод : Постои прашина и песок на автомобили, итн.Тоа може да биде суспендиран за чистење со влажна крпа.Дамки од масло, итн.се препорачува да се исчистат со пена за чистење, или голема количина на вода.Ако ви треба да го чувате тоа, ве молиме да се стави го на ладно и суво место по одржувањето на системот.прашува : 1. Вистински проект боја може да биде малку поинаков поради светлосни ефекти/средина, осветленост на дисплејот поставување, итн.2. Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!Се надевам да ви обезбедиме подобра услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарајте 'jsmhh' за слични производи!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат