.

.

New
ДУО ER Multicolor Метален Везови Тема DIY Преносни апарати за Домаќинство Прирачник Конец за Шиење Сет

ДУО ER Multicolor Метален Везови Тема DIY Преносни апарати за Домаќинство Прирачник Конец за Шиење Сет

DEN 825.84

Количина на стоки
Достапно

Големина : 19 x 18.2 x 3.8 cm.Секој пакет се состои од полиестер тема spools во асортиман на glittery металик бои.Нашите масивни метални конец за шиење сет е одличен за користење со машини за шиење и за везана занаети.Додадете прскање на сјај и гламур!.Ова е одлично да се меша во со волна за плетење, за капчиња, крстот бод, quilting, везови, и општо за шиење разубавувањето.Здраво!Добредојдовте на нашата продавница!Ние ќе ви обезбедиме со квалитет на стоки и услуги.Опис:Ова е едноставна, здрав, практични и апарати за помошник.Секој пакет се состои од полиестер тема spools во асортиман на glittery металик бои.Нашите масивни метални конец за шиење сет е одличен за користење со машини за шиење и за везана занаети.Карактеристики:Боја : Multicolor.Материјал : Полиестер.Големина : 19 x 18.2 x 3.8 cm.Пакет се Вклучени : 20 x Spools на Thread Note:1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Нашите производи ќе бидат постојано ажурирани, добредојдени да се продолжи да се обрне внимание.Може да имате пријатен шопинг искуство!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат