.

.

New
TongLingUSL 8 Компјутери/многу Везови Конец Крстот Бод Памук Конец за чистење со Конец за Шиење Skeins Занает (Боја : Виолетова, Големина : 1)

TongLingUSL 8 Компјутери/многу Везови Конец Крстот Бод Памук Конец за чистење со Конец за Шиење Skeins Занает

DEN 1252.80

Количина на стоки
Достапно

【ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈ】 : Одлична за деца, млади девојки, мајки, баби и секој кој сака занаети конец; Светла боја и доволно количество може да обезбеди вас и вашето семејство можност да работат заедно. 100% сосема нов и висок квалитет на Памук Крстот Бод за Шиење Skeins Везови Тема.Одбраниот за крстот бод љубители на везови Цвеќиња, Овошје, Животни, Природни Сцени, Цртан филм Ликовите и други занает проекти.Специјално избрани за деца, мамо, крстот бод љубовници да се направи нараквици, DIY занаети, крстот бод проекти, tassels, украси, цртан филм ликовите.Материјал : Полиестер, меки, мазни, издржливи, долго чување на време, може да се користи за долго време, нема да конец pilling и или се распаѓаат.На корпоративна филозофија на "Tong Ling USL" е "да се направи подобро производи." Нашата фабрика е ISO-квалификувани фабриката, па контролата на квалитетот е многу строга, затоа што тоа е фабрика директни продажби, па цената не е висока, тоа може да се разликува од другите производи.Употреба : се Премине Stitch Use : Рака Knitting Model Број : GSW001 Feature : Еко-Friendly Color : 7 бои system Quantity : 8pcs/bag Length : Околу 7.5 m/pcs Arts, Занаети & Шиење / Шиење / Thread & Конец / Везови Нишка & Конец / Конец.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат