.

.

New
Рака Костец, Рака Сила за Обука, Мулти-Боја за Спортски Ентузијасти Рехабилитација Обука

Рака Костец, Рака Сила за Обука, Мулти-Боја за Спортски Ентузијасти Рехабилитација Обука

DEN 751.20

Количина на стоки
Достапно

Мала, исклучителна, лесен и пренослив, можете да го носите со вас да вежба во секое време.Подобрување на прст флексибилност, зајакнување на рацете, зглобовите и надлактицата и спречување на артритисот.Направени од премија од не ' рѓосувачки челик и АБС материјал, кои се цврсти и издржливи.Совршен за спортски ентузијасти, артритис, myotenositis и рехабилитација за обука, итн. 10‑40kg прилагодливи опсег, може да се прилагоди на сила тензија во зависност од вашата потреба.Функција : 1. Направени од премија од не ' рѓосувачки челик и АБС материјал, кои се цврсти и издржливи.2. 10‑40kg прилагодливи опсег, може да се прилагоди на сила тензија во зависност од вашата потреба.3. Подобрување на прст флексибилност, зајакнување на рацете, зглобовите и надлактицата и спречување на артритисот.4. Мала, исклучителна, лесен и пренослив, можете да го носите со вас да вежба во секое време.5. Совршен за спортски ентузијасти, артритис, myotenositis и рехабилитација за обука, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Рака Костец Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, ABSStrength Прилагодливи Опсег : 10-40kg Optional Боја : Сина, Црна, Зелена, Портокалова, Црна, Сива.ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листа : 1 x Рака Grips Note : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор и да бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hand Grips
Material:
Stainless Steel, ABS
Strength Adjustable Range:
10-40kg
Optional Color:
Blue, Black, Green, Orange, Black Grey
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Hand Grips :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly and make sure you will not mind before ordering. :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат