.

.

New
PlayStation 4 Про 1TB Конзола + 12 Месец PlayStation Плус Членство

PlayStation 4 Про 1TB Конзола + 12 Месец PlayStation Плус Членство

DEN 2368.80

Количина на стоки
Достапно

Спектакуларни графика - да се Истражуваат живописни игра светови со богата е зголемена со PS4 Про.Enhanced игра - Поддршка за побрзо рамка стапки обезбедува супер-остра акција за одберете PS4 игри.Еден унифициран игри заедница - Компатибилен со секој PS4 игра.Играат онлајн со други PS4 играчи со Play Station Плус.Извонредна забава - до 4 K стриминг и 4 K авто-upscaling за видео содржини.Play Station Плус членство овозможува онлајн мултиплеер на Play Station 4, па можете да играте игри онлајн со вашите пријатели.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат