.

.

New
10PCS 14mm Сончоглед во Облик на Кристал Ноктот До Копчиња Кристално Стакло Камен Копчето за Облека, Декорација Копчиња за Шиење Облека DIY Додатоци (Зелен)

10PCS 14mm Сончоглед во Облик на Кристал Ноктот До Копчиња Кристално Стакло Камен Копчето за Облека, Декорација

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Добар Материјал : Овие цвет во облик на копчињата се направени од добри rhinestones, тие се многу силни, цврсти.Исклучителен Дизајн : Овие кристал копчиња има три слоеви на убава сончоглед кристално стакло камења, тие се многу шармантна и shinning под сончева светлина, може да ви покаже повеќе таписерии и доброто.Примена : Овие прекрасни flatback декоративни кристал копчиња се многу погодни за облека, рачно изработени, embellishments, декорирање шапка, headband, венчаница, деверуша фустан, паричник, торба, brooch, телефон школка, чевли, и повеќе DIY, ракотворби, покажува вашиот шарм и елеганција.Исто така добро за внатрешна декорација, торта декорација, рамка декорација, итн, може да се сретнат разни потреби на рачно изработени embellishments.Пакетот Вклучува : 10 парчиња од 14mm зелена кристал копчиња, доволно количини за шиење и декорација.Ве молиме Имајте на ум : Поради светлината и го следи ефект, бои може да има лесно разлика.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат