.

.

New
Сомот Лак Девојки Коса Клип рачно изработени Јазол Лак Barrettes Коса Pin за Ученичка

Сомот Лак Девојки Коса Клип рачно изработени Јазол Лак Barrettes Коса Pin за Ученичка

DEN 395.52

Количина на стоки
Достапно

Увезени.Пакет се вклучени : 16 парчиња - еден за секоја боја како што се гледа на фотографијата.Косата Лакови Големина : 2.4",Спроведен Со Алигатор клипови.Идејата Додаток за Новороденче Фотографија - Нашата симпатична, трендовски и уникатни модели и лакови се совршен коса додатоци за вашето новороденче фотографии.Фантастични различни бои се толку прекрасни светла и убава.Ние ќе испрати овој објект надвор преку e Packet од Кина,корисниците ќе го добијат во 7-20 дена.Овие најлон headbands се исклучително удобно, не се лизга и многу еластичен, што ја прави совршена за вашите малечки од новороденчињата за поголеми деца.Всушност, тие дури и се вклопуваат возрасни големина (се обидов!) Ова е одличен подарок идеја или да купите за вашиот бебињата.Тие ќе бидат добра инвестиција бидејќи тие растат со бебето главата.Сите дизајни се рачно изработени од нас.Ние се обидуваме се потрудиме да ја претставуваат нашата чувствува бои што е можно попрецизно во слики, но појавата на боја може да се разликуваат помеѓу компјутерски монитори.Ви благодариме што ја поддржавте нашата бизнис! "Имајте на ум дека коса додатоци може да претставуваат задушување ризик или гушење опасност.Бебиња и деца не треба да спие или да бидат оставени без надзор со прибор.".

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат