.

.

New
moily Новороденчињата Бебе Девојки Убави Коса Додатоци 2 парчиња Headbands и еден Пар Чорапи Photoshoot Сет

moily Новороденчињата Бебе Девојки Убави Коса Додатоци 2 парчиња Headbands и еден Пар Чорапи Photoshoot Сет

DEN 118.80

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Бебе Девојка Цвет Чипка Headbands Поставите Чорапи Круна Лакови Новороденче Headband Turban Бебе Коса Додатоци.Додатоци се направени од високо квалитетна памук и чипка материјал, меки и удобни за користење. 2 парчиња headbands и 1 пар чорапи, прекрасна чипка цвеќиња и bowknot декорација, е многу симпатична и убава за вашето бебе девојка.Постојат пет видови да се изберат, можете да го изберете најсоодветниот како подарок за кои се само роден или еден месец роденден.Погоден за роденден, фотографија проп, одмор, забава, секојдневно носење, итн.Рака мие ладно препорачува.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат