.

.

New
Кинески Змеј Шема Дрвени Чешли[Подарок Кутија], Природни Црвени Сандаловина, Широк Заб Коса Чешли, Анти-Статички, Одговара за вреден подарок за мажи, жени и деца.

Кинески Змеј Шема Дрвени Чешли[Подарок Кутија], Природни Црвени Сандаловина, Широк Заб Коса Чешли, Анти-Статички,

DEN 105.60

Количина на стоки
Достапно

Направен од Висок Квалитет 100% Природни Црвени Сандаловина,Секое Чешел Косата ќе биде Малку Поинаков.Направена со префинет традиционалните ракотворби, добро полиран, мазна и лесна.Помага да се намали напнатоста и да ја стимулира скалпот; Спречување испреплетени коса и да ги делат целите;.За разлика од Пластични Влакна Чешел, Црвена Сандаловина Чешел Косата Нема да Финтата вашата Коса, Анти-Статички.Објектот е направен од црвена сандаловина, тоа го направи со исклучителна рачно производство, Најдобро одговара за вреден подарок за мажи, жени и деца.За нас: се надеваме дека ќе уживате удобно шопинг искуство во нашата продавница!Опис на производот : Црвена Сандаловина,Pterocarpus indicus дрво Коса чешли Карактеристики : 100% Природни Црвени Сандаловина,Анти-Статички Тип : Погоден за Подарок за Мажи, Жени и Деца Материјал : Црвена Сандала дрво Големина на : 14*6*1.3 cm(5.5*2.3*0.5 инчен).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат