.

.

New
Neleus Жените Тренингот Резервоарот Врвот Racerback Јога Тенкови Спортски Сали Кошули

Neleus Жените Тренингот Резервоарот Врвот Racerback Јога Тенкови Спортски Сали Кошули

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 85% Полиестер / 15% spandex, Машина Перат,Ладна вода.Еластична затворање.Проверете ја големината на табелата на третата слика да изберете соодветна големина.Racerback стил врзани со рабови и flatlock шевовите; Дише и Лесни ткаенини обезбедува максимална удобност и мобилност.Лесни дава пријатно чувство против кожата.Користење на 4 начин се Водат & Не се Види преку Ткаенина.Совршен за јога, вежби, фитнес, било кој тип на тренингот, или секојдневна употреба.Neleus Работи Тренингот Атлетик Долго Мрежа Резервоарот Блузи комбинираат мода, функционирањето и перформансите.Совршен резервоарот врвот за јога, вежби,фитнес, фитнес, трчање, било кој тип на тренингот или секојдневна употреба.Neleus активни носат ги комбинира модата, функционирањето и перформансите.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат