.

.

New
Празно Сублимација Телефон Носители, Расклопна мобилни Телефони Зафат Носителот, Лепило Прст се Залагаме за паметни телефони и Таблети, 15 Парчиња, Бела

Празно Сублимација Телефон Носители, Расклопна мобилни Телефони Зафат Носителот, Лепило Прст се Залагаме за

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно

【Соодветна Големина】Секој телефон застане е 4.0 cm/1.57 инч во дијаметар, што го одликува вашиот телефон во соодветна големина за лесно зафат.Стенд може да ви помогне и задржете го вашиот телефон или таблет подобро, спречување на паѓање на земјата поради лизгање. 【Продолжи и Стигнале】најкус мобилен телефон носителот може да се намали за 0.35 инчен/0.9 cm, а најголем може да биде продолжен за да 1.02 инчен/2.6 cm.Тоа може да се прилагоди на висината сте задоволни со по волја. 【Лесен за Употреба】не се потребни никакви алатки, инсталација на празно телефон застане е едноставен и лесен.Со овој расклопна телефон зафат носителот, можете да го користите една страна да се тип на пораки, фотографирање, да гледате видеа и многу повеќе. 【Она што Ќе Добиете за】Вие ќе добиете 15 парчиња телефон на сопствениците.Доволни количини за да се исполнат вашите барања.И тие се исто така добри подароци за семејството и пријателите. 【Применливи Прилики】Можете да ги користите овие лепило телефон застане на платите за различни прилики.Како што во работа, патувања, ресторани, кафе продавница, канцеларија, училиште, дома и така натаму, што помага да се одржи вашиот уред безбедно во секое време.Нашите телефонски стојат загради одговара за различни уреди.Како што се мобилни телефони, таблети и сл.Карактеристики на Квалитет на Материјалот На пренослив телефон стојат усвојува квалитетна ABS пластика, материјал за да се обезбеди стабилност, издржливи и безбедни за употреба, без пукање и без виткање, лесен и лесно да се одржи, може да ви помогне и задржете го вашиот телефон или таблет подобро и да се спречи вашите уреди од гребење и лизгање.Спецификација Материјал : ABS Пластика Боја : Бела Дијаметар : 4.0 cm/1.57 инчен Компресирани Висина : 0.9 cm/0.35 инчен Протега Висина : 2.6 cm/1.02 инчен Пакетот Вклучува 15 x Расклопна Телефон на Сопствениците.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат