.

.

New
MightySkins Кожата Компатибилен со Microsoft Surface Лаптоп 4 13.5 - Циклонот Бран | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени и Промена на Стилови | На

MightySkins Кожата Компатибилен со Microsoft Surface Лаптоп 4 13.5 - Циклонот Бран | Заштитна, Трајни, и Уникатни

DEN 506.88

Количина на стоки
Достапно

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНД : Покажат свој уникатен стил со Mighty Skins за вашиот Microsoft Surface Лаптоп 4 13.5"!Не ми се допаѓа Циклон Бран Дизајн?Имаме стотици дизајни за да изберете од, така што вашите Microsoft Surface Лаптоп 4 13.5" ќе биде единствен што ќе се!.ИЗДРЖЛИВИ ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!Mighty Skins МЕКА кожа, винил покрие, не е направен од гума, силикони или пластична & тоа НЕ е ТЕШКО случај.ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : се Применува вашиот Mighty Skins винил decal лесно & со прецизност на вашиот Microsoft Surface Лаптоп 4 13.5" благодарение на патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.Задоволство гарантира : Нашите пријателски, познавања персонал е тука да ви помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет!Ако имате било какви проблеми со вашиот ред или не сте задоволни од било која причина, само ги споделите со нас и ние ќе бидеме таму да им помогне!.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Купи со доверба од Американски сопственост и управувани од компанијата!Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во West Palm Beach, Флорида, со гордост направени во U. S. A.!.Дали Сакате На Вашиот Microsoft Surface Лаптоп 4 13.5" Да Изгледаат Различно Од Останатите?Mighty Skins има ли покриени!Оваа кожа е совршен начин да се направи вашиот лаптоп уникатно твое!Совршено опремени за еден-на-еден вид погледне со личноста и стил!Оваа прекрасна кожа за Microsoft е предводник на лаптоп ќе го држи капакот и дланка остатокот ослободени од грозен отпечатоци од прсти и гребнатини додека му кажува на светот малку нешто за вас!Answer : ___________________________ NOTE : Дланка остатокот на кожата не е компатибилен со Alcantara заврши.Дали Сакате Да Го Заштитите Вашиот Microsoft Surface Лаптоп 4 13.5"?Со Mighty Skins вашиот Microsoft Surface Лаптоп 4 13.5" е заштитена од гребење, dings, прашина, прсти, и ја носат и солза на секојдневна употреба!Ги покрие вашите Microsoft Surface Лаптоп 4 13.5" со една убава, стилски decal кожата и чувајте го заштитени во исто време!Лесно да се примени, и лесно да се отстрани без било леплива остатоци!Направете ја вашата омилена опрема изгледаат како нови, и да се издвоите од толпата!Цел Со Доверба - Задоволство Загарантирани!Mighty Skins се издржливи, сигурен, направени во нашата држава-of-the-art производство објект во U. S. A., и поддржани од страна на нашите гаранција за квалитет!Детали за производот : • Винил decal налепница• НЕ Е ТЕШКО СЛУЧАЈ• Мат Финиш • Ултра-Тенок, Ултра-Трајни, Отпорни на Дамки • Стотици различни дизајни • Microsoft Surface Лаптоп 4 13.5" не е вклучен.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат