.

.

New
VOSUNNY Шминка Случај,Преносни Козметички Торба,Црна Кожа Женски Мулти-Слој со Голем Капацитет Козметички Складирање Перниче за Патување (262310cm)

VOSUNNY Шминка Случај,Преносни Козметички Торба,Црна Кожа Женски Мулти-Слој со Голем Капацитет Козметички Складирање

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

▽[Прилагодливи Прегради]Оваа шминка случај имаат повеќе прегради и шминка четки слотови, можете да одржите вашиот шминка tools е уредни и чисти.Специјален дизајн прилагодливи прегради, можете да се приспособат како што е потребно. ▽[Лесен за употреба]може да се стави на make up случај во вашиот куфер, тоа е многу погодно за на патување или за секојдневна употреба.Тоа е исто така одличен persent за вашите деца. ▽[Високо Квалитетни Материјали]Подебели Кожа материјал е многу издржливи, водоотпорен, тешко носи, и лесен за чистење.На метал двоен начин патент е многу мазна и лесно отворање и затворање. ▽[Многу Простор за Складирање]Оваа убавина случај да имаат доволно простор за чување на вашите шминка и козметички прибор, како кармин, усна сјај, шминка четки, сенки, шминка на палети, hairbrushes, производи за нега на кожата, ноктите полирање, помине уметност алатки, шампон и така нема. ▽[Мулти-цел Патна Торба]Идеални за организирање на козметика како што се : основањето, око сенки, кармини, mascaras, eyeliners, прав, ноктите полирање, фризерски работи.Тоа е исто така погоден за чување на полначи, USB кабли или други електронски додатоци.Белешки : може да Постојат мали грешки поради различни мерни методи, ве молам прости ми.детали : име на Производ : козметички bag Popular елементи : кожата texture Material : црна крстот pattern Style : мал плоштад bag Shoulder рака : нема рамо strap Opening метод : zipper Bag внатрешна структура : патент pocket Colour : Black Size : 26*23*10cmyou може да се добива : 1*Шминка Случај.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат