.

.

New
UNICRAFTABLE 20pcs Нерѓосувачки Челик Мушка Капи Apetalous Spacer Монистра Златна Мушка Конуси за DIY Хривнија Накит Одлуки 6x2mm, Дупка 0.8 mm

UNICRAFTABLE 20pcs Нерѓосувачки Челик Мушка Капи Apetalous Spacer Монистра Златна Мушка Конуси за DIY Хривнија

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Пакетот Вклучува : 20pcs нерѓосувачки челик мушка капи.Големина : за 6mm во дијаметар, дебелина 2mm, дупка : 0.8 mm.Висок Квалитет : Овие мушка капи се изработени од златен позлатен од не 'рѓосувачки челик кој е издржлив и' рѓа-отпорни.Деликатна занаети прави овие мушка капи мазна на допир и сјајна во боја.Работи Одлично : На apetalous и метален сјај направи мушка капи и елегантен и стилски.Тие работат одлично да полски вашиот ѓердан, бразлетна и други jewelries.Широк Usages : Користете го ова лежиште капа помеѓу сите вашите омилени монистра, тоа ќе додадете малку екстра сјај на вашиот накит одлуки.Функции : Може да се насочи вниманието се фокусира на специјалност акцент монистра во вашиот накит дизајни, исто така се од голема помош при мешање мали мушка изолација.Одлично за одделување на деликатна монистра во изработка на накит, се применуваат за одлуки earring, ѓердани и нараквици и така натаму Спецификации : Материјал : не ' рѓосувачки челик Метална боја : златна Големина : за 6mm во дијаметар, дебелина 2mm, дупка : 0.8 mm Цени на 20pcs Белешки : Производ на сликата може да изгледаат поголеми од реалните, ве молиме погледнете во описот за големината детали.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат