.

.

New
Жешки Крем, Целулитот Крем, Желудникот, Стомакот, Половината, Задникот, Бутовите и во Рацете на Масти Режач Крем за Жените слабеење, Затегнување на Кожата Крем

Жешки Крем, Целулитот Крем, Желудникот, Стомакот, Половината, Задникот, Бутовите и во Рацете на Масти Режач

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

【Природни Анти Целулитот Крем】Нашите жешки крем е направен без хемикалии и конзерванси само природни состојки, чисто природни анти-целулит помага во согорување на мастите, го забрзува метаболизмот и го забрза губење на тежината, погоден за сите видови на кожа. 【Форма Совршено Тело Жешки Крем】Нашите греење целулитот крем има голем ефект во слабеење половината, колковите, бутините, нозете, рацете и зацврстување на стомакот, лесно да се апсорбираат, навлажнувачки и негување на кожата да се направи мазна и нежна, ви помага да го оформат убаво и привлечно тело. 【Лесен за Употреба】Пред добивање на копија и на спиењето дневно, се примени соодветна сума ова прикривање на целулитот крем и масажа помош на кружни движења ( за 10-20 минути ) до апсорпција.Тоа е препорачливо за употреба за време на диета и ефикасно да се зголеми физичката активност.Ќе видите очигледен ефект. 【Се намали Појавата на Целулитот】Нашата формула помага во намалување на целулитот, како и промовира еластичноста и колаген развој во рамките на клетките, зацврстување на кожата и да го покаже на телесната фигура. 【Забелешка】Не користете други крем/лосиони/масла пред користењето на оваа. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ.Параметри : ★Нето содржина : 100g/3.52 оз по кутија ★рок на траење : околу 3 години ★Цел корисникот : за возрасни ★Применливи тип кожа : секој тип кожа ★За неотворена : ве Молиме да се заврши што е можно поскоро по отворањето на пакетот.Answer : ___________________________ Note : 1.Не се применуваат на лицето. 2.Се користи мала количина на оваа жешки крем прво на мал простор да се тестираат.Прекинете со употреба ако непријатно се случува. 3.Не користите на отворени рани, изгореници егзема, или дерматитис, измијте си ги рацете по апликацијата. 4.Да се чува вон дофат на деца и домашни миленици. 5.Не користете Го во Бремени Жени и Доилки. 6.Продавница во ладно и суво место подалеку од сончева светлина.Борбата против целулитот крем главните состојки : вода, coliagen, вештерка шумска, грозје семе масло, маслото од јојоба, aloe vera екстракт, глицерин, чемпрес Масло, phenoxyethanol, ethylhexyl.Нашите масти режач крем : жешки крем помага во отстранување на фини линии и целулитот.Жешки крем помага во отстранување на стрии, исто така.Согорувањето на мастите крем за стомак не предизвика алергиска реакција на кожата.Жешки крем ја прави кожата зацврстување и се изедначи со водење тоа хидриран.Жешки крем помогне да се подобри лабава кожа, затегнете го вашето тело, созд совршен "S-облик" тело крива, направи што повеќе убави, сигурни и шармантна.Како да го користите : се Применува соодветна сума на жешки крем на потребни дел од телото, нежно масирајте додека се апсорбира во кожата.Вие ќе се чувствувате топлина по 15 минути.Користете заедно страна a healty исхрана и редовно вежбање за подобри резултати.Пакет се Вклучени : 1x целулитот крем.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат