.

.

New
Бања & Тело Работи Памук Бонбони Шампањ Рака Крем За Тело Крем 1.0 Течност Унца, 2-Pack (Памук Бонбони Шампањ)

Бања & Тело Работи Памук Бонбони Шампањ Рака Крем За Тело Крем 1.0 Течност Унца, 2-Pack (Памук Бонбони Шампањ)

DEN 548.40

Количина на стоки
Достапно

Бања и Тело Работи Памук Бонбони Шампањ.Мирис : А scrumptious мешавина од шампанско розе, слатка јагода и розова шеќер.Сет од 2 - 1oz секој.Со навлажнувачки шеј путер и витамин Е, овој луксузен рака крем апсорбира брзо да ја напушти рацете чувство мека, мазна и се напојуваат.Со навлажнувачки шеј путер & витамин Е, овој луксузен рака крем апсорбира брзо да ја напушти рацете чувство мека, мазна & напојуваат.Употреба после миење на рацете или во секое време вашите раце треба влага.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат