.

.

New
Животно Бебе Ватенка, Крпеница, Бебе Ќебе Унисекс Момче или Девојка Ватенка, Dachshund Куче, Мачка Панда Овци Фокс, Портокал Жолта, Деца Кревет Ќебе

Животно Бебе Ватенка, Крпеница, Бебе Ќебе Унисекс Момче или Девојка Ватенка, Dachshund Куче, Мачка Панда Овци

DEN 3816.00

Количина на стоки
Достапно

Симпатична животните доаѓаат заедно во оваа симпатична ватенка направени со Ен Kelle Zoologie ткаенина од страна на Роберт Kaufman.Оваа whimsy ватенка вклучува портокалова, жолто зелена, аква сина и бела.Можете да изберете големината на бебето (39"x44") или деца (39"x55").Поддршка е портокал.Dachshunds, кучиња, мачки, fox, pandas, овци, патки и други, кај некои на забава животни можете да ги најдете во оваа модерна ватенка!Вашиот малку ќе сакаат гледајќи во сите забава животни сликата во текот!На ватенка е три слоеви спојуваат, со средниот слој се природен памук вата.Професионално quilted на долг рака quilting машина; бода се уште, тесни, и густа што го прави многу висок квалитет на живот ватенка.Традиционалната двојна пати координирање обврзувачки околу рабовите обезбедува оваа ватенка ќе застане на тестот на времето!Рачно изработени во САД Sunnyside, Тексас во пет слободни, чад слободни средина.Подготвени за snuggling и супер меки; станува збор prewashed да го даде посакуваниот puckered се погледне на ватенка.Грижа вклучува перење на деликатни, собори сува ниска топлина.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат