.

.

New
Мемориска Пена Перница Кревет за Спиење - F1F2 Матрица Кревет Перници 3nd Генерација за Вратот Болка Sleeper

Мемориска Пена Перница Кревет за Спиење - F1F2 Матрица Кревет Перници 3nd Генерација за Вратот Болка Sleeper

DEN 1343.76

Количина на стоки
Достапно

1. Погоден за различни групи на луѓе, без оглед на мажи, жени, млади и стари, имаат добар сон искуство 2. Добро вратот поддршка, поправка и прилагодување на главата и вратот крива 3. Третата генерација се надополни, посебни сечење технологија 4. Вентилација дизајн, спиење не е спарно 5. Перат модални pillowcase е мека и блиску до кожата.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат