.

.

New
HOMBYS Никогаш не Одат на Рамни Бамбус Рендан Мемориска Пена Перници 2 Пакет, Кралот Екстра Цврста Перница Висока Поддршка, Прилагодлив Кревет Перница за Спиење, Отстр

HOMBYS Никогаш не Одат на Рамни Бамбус Рендан Мемориска Пена Перници 2 Пакет, Кралот Екстра Цврста Перница

DEN 1199.76

Количина на стоки
Достапно

【Конечно, Ќе Се Најде Еден! 】 Тешко е да се најде на вашиот сопствен перница, не е тоа?Или на вашата перница е секогаш премногу топло?Премногу меки?Премногу станот?Не е доволно поддршка?Нема проблем.Како што секогаш ќе се најде надвор, HOMBYS никогаш нема да ве изневери.Секој перница ќе се прилагодени на свој уникатен треба да се најде на цврстина и поддршка за што се работи најдобро за вас.Се сеќавам дека најдобрата перница е еден што е најдобро за вас. 【Ќе се Контролер】 Пополнување со 100% рендан полиуретан пена, можете да додадете или отстраните мемориска пена пополни да одговараат на вашите големина, форма или спиење позиција, најдете совршениот баланс помеѓу поддршка и утеха, подобро е поддржано и опуштеноста на мускулите на вратот и рамото за да се подобри удобно чувство на вратот.Кога ќе легнете, вашиот врат мускули се чувствува лабава и куцам, толку опуштено, па deliciously спокоен, толку прекрасно мрзливи. 【40% Viscose направени од Бамбус】60% полиестер,40% Viscose направени од Бамбус.Бамбус viscose ткаенина е еден од softest ткаенини во светот.Молчат, мека текстура, добар сјај и еластичност, таа има вистински свила мекост висат надолу погоден чувство, имаат свила далеку под цврстина.Кул чувство на допир, ги апсорбира телото топлина за пренос, ви донесе слатка и длабок сон. 【Уживајте во Мирен Сон】 Нашите рендан мемориска пена перница обезбедува вашиот врат, рамо ефикасна поддршка во текот на ноќта.Добро работи за Страна Sleeper, Назад Sleeper и Желудникот, Sleeper Перница,Certi PUR-НИ Уверение. 【Совети】Ние ги користиме вакуум компресија пакување, отстранете ја перница кога ќе ја добијат и оставете го за некое време, тоа ќе станат меки.Машина перат нежно циклус во ладна вода(бамбус школка само), ниска температура сушење или воздух за сушење.Ние строго го контролираат квалитетот во процесот на производство, се обрне внимание на секој детал, за да добиете повеќе удобна перница. 100% РЕНДАН ПОЛИУРЕТАН ПЕНА.Пополнување со 100% рендан полиуретан пена, можете да додадете или отстраните мемориска пена пополни да одговараат на вашите големина, форма или спиење позиција, најдете совршениот баланс помеѓу поддршка и утеха.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат