.

.

New
Пријатна Удобно Милениче Кревет -Пет Waterloo ,Мачка Кутре Удобност Кревет, Пет Кревет за Мачки Или Мали Кучиња Кабината, со Влезот и VentsWarming и Пријатна за Подобрување н

Пријатна Удобно Милениче Кревет -Пет Waterloo ,Мачка Кутре Удобност Кревет, Пет Кревет за Мачки Или Мали Кучиња

DEN 496.80

Количина на стоки
Достапно

Внатрешната високо еластична сунѓерот има монтажни куќи за лесно отстранување и чистење. * Ве молиме имајте во предвид дека сите големини, тежини и бои може да се разликува малку поради рачни мерења и прикажува.За добар одмор.Се грижи за вашето куче пријател!Puppies сакаат да лежат на меки, удобни кревети, исто како нас.Овој луксузен кревет ќе изненадување на децата! * Не го изложувајте производот на директна сончева светлина или влажна области.Исто така, може да бидат ставени надвор.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат