.

.

New
Крило орев, Месинг Рака-Затегнување орев M3M4M5M6M8M10M12M14-M20, Ingot диск во Облик на Завртка капа-M14 [3pcs]

Крило орев, Месинг Рака-Затегнување орев M3M4M5M6M8M10M12M14-M20, Ingot диск во Облик на Завртка капа-M14 [3pcs]

DEN 780.00

Количина на стоки
Достапно

Материјал : чист бакар.Користење на високо-квалитетни еколошки бакар леење, со добра електрична спроводливост.Површински третман : природна боја.Тоа не е лесно да се лизга во текот на ротирачки процес со униформа сила, а тоа е погодно да се користи. ,Големина опис : На пример : M4 (орев внатрешен дијаметар 4mm).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат