.

.

New
WENH Крпа Рек Бања Цртање Двојно Род Крпа Бар Бања Бања Пешкир Рек Крпа Багажник,60 13 5Cm (Боја : 60135cm)

WENH Крпа Рек Бања Цртање Двојно Род Крпа Бар Бања Бања Пешкир Рек Крпа Багажник,60 13 5Cm (Боја : 60135cm)

DEN 511.20

Количина на стоки
Достапно

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер.Вие сте Добредојдени да ја Посетите Мојата Продавница.Нашата Продавница Има Различни Стилови на Производи за Домаќинство.Ако Имате Било какви Потреби, Можете Да ги Внесете го Продавница за да Пребарувате и да се Провери.Материјал : Големина : Како Shown Weight : 362 GFeatures : Beacapacity Installation Метод : за Дупчење Инсталација, Вклучувајќи Инсталација на Accessories If Имате Било какви Прашања, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате и Ние Ќе Ви Одговори Што е Можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат