.

.

New
JUSTDANMING Европската Дизајн Црна Двојно Род Бања Хардвер Pendant Двојно Род Крпа Рек Кујна Бања Прибор Крпа Полици

JUSTDANMING Европската Дизајн Црна Двојно Род Бања Хардвер Pendant Двојно Род Крпа Рек Кујна Бања Прибор Крпа

DEN 1932.00

Количина на стоки
Достапно

Брза и лесна инсталација.Погоден за влажни средини, како што се бањи и кујни.Направени од високо-квалитетни материјали за издржливост.Естетски префинета производ за да додадете современ допир на вашата бања.Крпа решетката е направен од високо-квалитет на железо материјал, кој има силни цврстина и не е лесно да се скрши.Таписерии изработка, здрав дизајн.Добредојдовте на нашата продавница, нашите производи се многу сигурен е вашиот најдобар избор!Европската Дизајн Црна Двојно Род Бања Хардвер Pendant Двојно Род Крпа Рек Кујна Бања Додатоци.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат