.

.

New
Wallpeg Гаража Алатка Организатор – Pegboard Додатоци 50 Белата Кутија Стил Flex-Заклучување Колче Куки - AM-2 106W

Wallpeg Гаража Алатка Организатор – Pegboard Додатоци 50 Белата Кутија Стил Flex-Заклучување Колче Куки - AM-2

DEN 238.80

Количина на стоки
Достапно

Flex-Заклучување колче куки остане на одборот и исклучување на подот.Загарантирана да надвор изврши сите други колче куки и да дојде со Доживотна Гаранција.Пакет од 50 Versitile Кутија Куки совршен за чување на клешти, секачи, screwdrivers, итн.Тешки куки кои се заклучува во место со нашиот патентиран Flex-Заклучување дизајн.Лесно да се инсталира, лесно да се движите, останува во место..тоа е Flex-Заклучување начин!.Wall Peg Квалитет..Конструиран за живот!.Прикажана е Статична Тежина се Тестираат сите на нашите колче кука дизајни мора да помине врз основа на апликации за користење.Wall Peg добива САД Патент за супериорен дизајн за сите наши pegboard кантите.Во прилог на Брендови и Заштитни знаци..Wall Peg Дизајн и Материјал Спецификации употреба "TUFF-Работи" исклучиво за сите наши производи за да се уверам нашите клиенти на најдобрите производи достапни.Wall Peg..Брендот им Верувате.Организирајте ги вашите pegboard за полнење на вашиот пат..со Wall Peg.Место на pegboards во вашиот configuration Move корпа Железнички и дното железнички да било страна и ви одат од само алатка одбор да алатка одбор и градинарски алат rack Wall Peg ви дава опции за да го направи тоа на вашиот пат!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат