.

.

New
Оска Комуникации 0357-004 Пан-Tilt-Зум Купола Внатрешна Мрежа Камера

Оска Комуникации 0357-004 Пан-Tilt-Зум Купола Внатрешна Мрежа Камера

DEN 2639.76

Количина на стоки
Достапно

Минимална Осветлување на 0.008 лукс (B&W).Авто-Следење / Активни Gatekeeper.Power over Ethernet Плус (IEEE 802.3 на).Оската Комуникации Q6032 PTZ Купола Внатрешна Мрежа Камера карактеристики 1/4" Ex View ИМАШЕ прогресивно скенирање CCD слика сензор кој испорачува висок квалитет на слики во продолжен Д1 резолуција.Неговиот објектив нуди фокусна должина на 3.4-119mm со 35x optical zoom и 12x дигитален зум за детални снимки.H.264 технологијата за компресија помага во зачувување на простор за складирање и го намалува количината на проток е потребно, без компромитирање на квалитетот на сликата.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат