.

.

New
Dahua Ултра 4K Penta-Невестат Dvr, 16CH Cvi/Ahd/Tvi, 4SATA, 8T Безбедност на Камерата, Белата (X74A3L6)

Dahua Ултра 4K Penta-Невестат Dvr, 16CH Cvi/Ahd/Tvi, 4SATA, 8T Безбедност на Камерата, Белата (X74A3L6)

DEN 2616.00

Количина на стоки
Достапно

4 K во 7 fps снимање резолуција на сите HDCVI канали.Dual-крак за снимање на видео клип. 4 K penta-невестат DVR, 16 Ch CVI/AHD/TVI, 4 SATA, 8 T.Авто-откривање на HD Аналогни видео влезови. 16 + 16 IP камера канали, секој канал до 12 ПРАТЕНИК.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат