.

.

New
Симпатична Maltese Куче со Срца за Печатење Туш Завеси

Симпатична Maltese Куче со Срца за Печатење Туш Завеси

DEN 1636.80

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики На Производот : .Секој туш завеса е изградена со премиум полиестер, водоотпорен материјал за максимална боја vibrancy и исклучителна цврстина.Печатени користење на state-of-the-art широк формат печатари кои нудат бескомпромисен галерија квалитет.Лесно се инсталира со вграден-во цепнатинки за бесење со вашиот избор на туш куки (куки не се вклучени).Буџет-friendly и совршен начин за да додадете стил и личност во вашиот тоалет!.Шепа Љубовник Рај лансираше колекција на уникатни и ретки животински печати дизајни.Можете да изберете од одредена раса куче, мачка, раса, хрчак, раса, папагалот раси, коњ раси, итн.Нашата компанија додава до 50 нови дизајни секој ден во нашиот каталог.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат