.

.

New
Makartt Гел лак за Полнење Пакет со Ноктите Светилка 6W Мини Помине Фен

Makartt Гел лак за Полнење Пакет со Ноктите Светилка 6W Мини Помине Фен

DEN 695.52

Количина на стоки
Достапно

ОНА што се ВКЛУЧЕНИ – Овој гел лак комплет вклучува 6 deliciously трендовски бои : Ѓумбир, Крем, Sprinkles, Cupcake, Клучни Вар и Sweettooth во 8ml шишиња.Дали по дома, на работа или на-на-go, дозволете му на вашиот радосна страна шоу.Кој вели дека не можете да имате десерт прво?.Неверојатни Лекување : Makartt 6 W помине фен curies сите гелови за брзо и ефикасно.Добро компатибилен со гел, смола, гел лак, поли помине гел, градител/помине продолжување гел, база на грбот, горниот слој, итн.Вредност за пари.ОСИЛОТО DIY ПОМИНЕ КОМПЛЕТ – Со соодветна грижа и примена, Makartt е гел лак на ноктите формула трае до 2 недели+ и ви дава природен изглед на ноктите што сакаш без да се чека да се исуши како гел лак е излечи под УВ светлина!Ова резултира во чип-слободни и сјајни апликација која може да се справи со какви било лето ги фрла.Брзина на Лекување со LED Помине Светилка : црна и бела мора да се имаат основни гел лак за полнење треба да се излечи под LED светло.Основата и Врвот грб е потребно.Просек за LED светло 60-120 секунди.ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Makartt е гел лак формула со гордост вегетаријанска храна, а ние не се спроведе тестирање врз животни.Нашите формули се дизајнирани за салон за убавина-квалитет користење но исто така почетник и аматерски пријателски, така што ќе може да се создаде убава, само-експресивен ноктите дизајни во удобноста на вашиот дом.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат