.

.

New
Flameer Екстра Голем Простор за Заштеда на енергија Правоаголник Леб Кутија со Навивам Капак - крупните Farmhouse Леб Кутија Леб Носителот 12.5 x 9 x 6 инчи, Сина

Flameer Екстра Голем Простор за Заштеда на енергија Правоаголник Леб Кутија со Навивам Капак - крупните Farmhouse

DEN 1007.76

Количина на стоки
Достапно

Голем капацитет за содржат повеќе леб, други храната и кујната utensil.Лесно да се чисти.Изработени од железо материјал,безбедно и заштита на животната средина.Железо леб бин со тек врвот капак нуди темно внатрешни работи животната средина да се задржи свеж леб.Ретро дизајн, елегантен и pratical.Погоден за леб, колачи, muffins, десерти, леб, итн.Исто така, може да биде складирање кутија за спалната соба, канцеларија, дневна соба и сл.Опис : - Направен од железен материјал,безбедно и заштита на животната средина. - Железо леб бин со тек врвот капак нуди темно внатрешни работи животната средина да се задржи свеж леб. - Ретро дизајн, елегантен и pratical. - Голем капацитет за содржат повеќе леб, други храната и кујната utensil.Лесно да се чисти. - Погоден за леб, колачи, muffins, десерти, леб, итн.Исто така, може да биде складирање кутија за спалната соба, канцеларија, дневна соба и сл.Спецификација : - Материјал : Железо, Големина : Прибл. 32x22x15cm / 12.6x8.66x5.91 инчен - Боја : Blue Package Вклучува : 1 Парче Леб Складирање Bin Note : 1.Ве молиме овозможи мала разлика помеѓу големината погоре и вистинскиот објект поради прирачник за мерење.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, може да биде малку боја разлика прифатливо, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат