.

.

New
JYDQM Ѕид-Монтирани Фиока за Складирање Рек Полица за Кујна Организатор и Сад Бања Прибор Кабинет Организатор Складирање Кошница (Боја : A)

JYDQM Ѕид-Монтирани Фиока за Складирање Рек Полица за Кујна Организатор и Сад Бања Прибор Кабинет Организатор

DEN 6822.72

Количина на стоки
Достапно

Ѕид-монтирани Фиока за Складирање Рек Полица За Кујна Организатор И Сад Бања Прибор Кабинет Организатор Складирање Кошеви.Фиока-тип кабинет складирање багажник, со мазна цртање и лесен пристап.Зголемување на просторот за складирање, не само што може да биде инсталирана во кабинетот, но, исто така, може да бидат испратени на надвор.Применливи на повеќе сценарија, силна носивоста.Ѕид-монтирани Фиока за Складирање Рек Полица За Кујна Организатор И Сад Бања Прибор Кабинет Организатор Складирање Кошница.Ѕид-монтирани Фиока за Складирање Рек Полица За Кујна Организатор И Сад Бања Прибор Кабинет Организатор Складирање Baskets Feature1. Фиока-тип кабинет складирање багажник, со мазна цртање и лесен пристап.2. Зголемување на просторот за складирање, не само што може да биде инсталирана во кабинетот, но, исто така, може да бидат испратени на надвор.3. Применливи на повеќе сценарија, силна носивоста.Specification Color : бела, gray Size : 37.6x15.2x11.2cm Weight : 540g Material : висок квалитет plastic Note : ·вистинските прирачник за мерење не може да биде точна.Вистинската големина е предмет на вистинските производи.·Поради различни прилагодувања на светлото и снимање услови, боја на сликата може да биде малку различен од вистинскиот производ.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Известување : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Поради различни дрво одбор , бојата може да ги мала разлика .Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат