.

.

New
Kisangel Ѕид Полица Организатор Кружи Облак Дома Ѕид Украс На Ѕидот Виси Оркестарот

Kisangel Ѕид Полица Организатор Кружи Облак Дома Ѕид Украс На Ѕидот Виси Оркестарот

DEN 544.56

Количина на стоки
Достапно

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Ви даде чувство на едноставност и убавина, красат и да се направи вашиот дом повеќе модерен и уникатен.Совршен избор за додавање на дополнителни shelving простор за колекционерски предмети, растенија, занаети, фотографии и така натаму.Може да се користи зад вратата, влезот и продавница за декорација.Очигледно е доволно што може да се види од далеку.Многу погодна за вашиот дом, сточарство, градина, тераса,, продавница за накит и многу повеќе.Може да се стави тоа во вашата дневна соба, спална соба, апартман, dorm соба, или канцеларија за да некои точки.Description Are сте во потрага за здрав, сигурен дом украс што може да ви послужи за долго време?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Оваа премија облак ѕид полица мора да ги задоволат вашите потреби.Исклучителна детали и парична казна изработка ќе го направи тоа повеќе издржливи и декоративни.Карактеристики-Боја : Златна-Материјал : Метал-Size : 32.00 X21.50 X9.80см/12.58 X8.45 X3.85 во. - Ви обезбеди со чувство на едноставност и убавина, красат и да се направи вашиот дом повеќе модерен и уникатен.- Совршен избор за додавање на дополнителни shelving простор за колекционерски предмети, растенија, занаети, фотографии и така натаму. - Може да се користи зад вратата, влезот и продавница за декорација.Очигледно е доволно што може да се види од далеку. - Многу погодна за вашиот дом, сточарство, градина, тераса,, продавница за накит и многу повеќе. - Може да се стави тоа во вашата дневна соба, спална соба, апартман, dorm соба, или канцеларија за да некои точки.Пакет Including1 x ѕид полица.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат