.

.

New
Ucland 30 Парчиња 5mm Супер Светло Црвени, Сини LED Заеднички Катоден Емитуваат Диоди

Ucland 30 Парчиња 5mm Супер Светло Црвени, Сини LED Заеднички Катоден Емитуваат Диоди

DEN 119.76

Количина на стоки
Достапно

Име На Производ : Емитуваат Светлина Диоди;Материјал : Метал, Пластика.Емитира светла Боја : Црвена,Сина;Напон : DC 2.5-3.0 V. Глава Големина(Приближно) : 8 x 5mm/ 0.31" x 0.2" (L*D);Pin Димензии (Прибл.) : 0.5 x 26mm / 0.02" x 1" (D * Макс.L)0.5 x 28mm/ 0.02" x 1.1"(D * Макс.L).Боја : Јасно, Сребрен Тон;Нето Тежина : 12g.Пакет Содржина : 30(.Светлината Емитуваат Диоди може да се создаде светла LED светло.Идеален за боја прикажува, индикатори, дијагностички или аналитичка опрема и др.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат