.

.

New
Генерички 24V Ротирачки Светилник LED Црвено педалата на сопирачките, - Одговара за Фабрики,

Генерички 24V Ротирачки Светилник LED Црвено педалата на сопирачките, - Одговара за Фабрики,

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

Светла светла боја, висок леснотија LED сијалица, Отпорни на Светлина Големина (Висина х Дијаметар) : 4 x 7 cm.24 V DC, и на ниво на долг работен век.Двојно светлина начини : stroboscopic (strobe) или постојано-на.Perfert за , стража, transportations, фабрика работилница, пристанишни терминали, автоматизација на машини и итни случаи; исто Така, можат да бидат применети на лични домашна употреба.Опис : - 24 V DC, и на ниво на долг работен век - Светла светла боја, висок леснотија LED сијалица, Отпорни, исто Така, можат да бидат применети на лични домашна употреба - Лесен за инсталирање, мали и едноставни; Светлина Големина (Висина х Дијаметар) : 4 x 7 cm Specification : - Материјал : PC Пластична Светилка за Сенка, ABS Пластика за Светлина База - извор на Енергија : 24 V DC - Моќност : 2 W - Работат на струјата : 0.2 A - Боја : Црвено - Поврзување на позитивниот пол на Црно, негативниот пол на Црвено. - Целосна Светлина Големина (Висина х Дијаметар) : 4 x 7 cm / 1.6 x 2.8 inches Package Вклучува : 1 Парче Предупредување Light1 Пакет на Fasteners Note : ве Молиме овозможи 1-2mm мерење на грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме.

Карактеристики на стоката

- Material:
PC Plastic for Lamp Shade, ABS Plastic for Light Base
- Power source:
24 V DC
- Power:
2 W
- Working Current:
0.2 A
- Color:
Red
- Connect the positive pole to the Black, negative pole to the Red. :
- Full Light Size (Height x Diameter):
4 x 7 cm / 1.6 x 2.8 inches
Package Includes:
1 Piece Warning Light :
1 Pack of Fasteners :
Please allow 1-2mm measuring error due to manual measurement. Thanks. :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат