.

.

New
Westinghouse 17 W Инстант 48 во. Баласт Ги Заобиколат Линеарна T8

Westinghouse 17 W Инстант 48 во. Баласт Ги Заобиколат Линеарна T8

DEN 656.40

Количина на стоки
Достапно

Боја/Крај : Кул Бело.Температура на бојата : 4,000 К Просечно Траење : 50000 часа.Lumens (светлина излез) : 2200. CRI : 83. 17 вати - 120/277 волт - 48" - T8 - Медиум Би-Pin (G13) База - 4,000 К - Кул Бело - Матирано - Баласт Бајпас - Не-Dimmable Westinghouse LED Сијалица.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат