.

.

New
6W Dimmable GU10 B22 SMD4014 LED Пченка Сијалица Лустерот Светлина AC110V

6W Dimmable GU10 B22 SMD4014 LED Пченка Сијалица Лустерот Светлина AC110V

DEN 654.96

Количина на стоки
Достапно

Со 80 LEDs, со осветлување агол од 360 степени.Директни алтернатива на обичните заштеда на енергија светилки.Зелена, животната средина пријателски, без UV и IR зрачење, не содржи олово, жива и други загадување елементи.Стабилни перформанси и ниска потрошувачка.Спецификација : База тип : GU10 Service напон : AC110 VWattage : 6 WLED тип : SMD 4014 Lumen : 1050-1150 LMIs Dimmable : Yes Color : Топло Бела(2700-3300 K)Осветлување на аголот : 360°Работна температура : -20 ℃ до 60 ℃Функција : со цел да се вклопи стандард GU10 фитинзи.Погоден за канцеларија, изложба или домашна употреба.Пакет се Вклучени : 1x LED Сијалица.

Карактеристики на стоката

Base type:
GU10
Service voltage:
AC110V
Wattage:
6W
LED type:
SMD 4014
Lumen:
1050-1150LM
Is Dimmable:
Yes
Color:
Warm White(2700-3300K)
Lighting angle:
360°
Working temperature:
-20 ℃ to 60 ℃
Feature:
Designed to fit standard GU10 fittings. :
Suitable for office, exhibition or home use. :
Package Included:
1x LED Light Bulb :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат