.

.

New
Sunzel Висока Waisted Тренингот Leggings со Џебови за Жените, Buttery Мека Capri Јога Панталони Стомак Контрола на Спортски Сали Хулахопки

Sunzel Висока Waisted Тренингот Leggings со Џебови за Жените, Buttery Мека Capri Јога Панталони Стомак Контрола

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно

70% Полиестер, 30% Spandex.Направена од брусен, buttery мека и водат ткаенина ви даде гол чувство и соодветна компресија поддршка.Тоа е задолжително за висок интензитет на вежбање и удобно lounging слично.Се обезбеди висок пораст лесна корселе нуди стомак контрола и задник лифт.Обликот на телото крива совршено.Вие не мора да се грижите за постојано влечење нив за време на фитнес часот.Значителни несакани капка-во џебовите да скривам работи како телефонот или картичката, и тоа нема да се во вашиот начин.Уникатен X-линија дизајн на страната на понудата шик естетски.Способност за да се спарите со речиси ништо во вашата гардероба.Sunzel разноврсна салата leggings совршен за секојдневна секојдневен носат, работа во тимови или дури и некои формални прилики.Боја придонеси црна, црвена, бебешко сина, виолетова, кавер -, леопард и разни прекрасни бои.Sunzel женска capris, 19" inseam, одлична за јога, обука, трчање, фитнес.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат