.

.

New
Мобилен Телефон Замена Дел 10 КОМПЈУТЕРИ Поклопец на Леќите на Камерата Лепило за Галакси S10+ / S10 Телефон Додатоци

Мобилен Телефон Замена Дел 10 КОМПЈУТЕРИ Поклопец на Леќите на Камерата Лепило за Галакси S10+ / S10 Телефон

DEN 2059.20

Количина на стоки
Достапно

【Сигурен Квалитет】 Целосно се вклопуваат и работа ,Добра Продавачот на Мобилен Телефон на Поправка на Дел Лепило Налепница за Галакси.Мобилен Телефон Замена Дел 10 КОМПЈУТЕРИ Поклопец на Леќите на Камерата Лепило за Галакси S10+ / S10 Телефон Додатоци. 1. Поклопец на леќите на камерата лепило замена за Samsung Галакси S10+ / S10. 2. Замени скршен или неупотребливи објект со нова. 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. 4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.Погоден Мобилен Телефон Замена дел Домување Покрие Лепило за Галакси Резервни Делови.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат