.

.

New
FM Радио, Преносни Дигитални Аудио Музички Плеер Говорникот LED Светилка Поддршка FM Радио ТФ-Картичка USB Диск Мини Радио Музика Звучник

FM Радио, Преносни Дигитални Аудио Музички Плеер Говорникот LED Светилка Поддршка FM Радио ТФ-Картичка USB

DEN 458.16

Количина на стоки
Достапно

Високи перформанси јазик.Супериорен квалитет на звукот, бас е богат и полн, и treble е јасно и интензивна.Игра MP3 музички датотеки од ТФ-картичка / USB диск.FM радио функција.Притиснете M за скролување за да конвертирате MP3/FM режим.Со LED светилка функција.На compinion дека може да заличи на вашиот темната ноќ, или да се користи за итни случаи.Доаѓаат со батерија 800m Ah литиум батерија, долго време на мирување, да пуштите музика континуирано за околу 10 часа.Numberic копчиња ви овозможуваат директно да се избере и се игра на песната што сакате.Со ПОВТОРУВАЊЕ на копче, притиснете го за да циклусот на тековната музика или сите MP3 музика.Лизгајте го копчето за јачина на звук knob за да ја прилагодите јачината на звукот.Опис : производот е направен со високо влијание и носат-отпорни, АБС материјал за да се обезбеди долгорочна издржливост за вас.Говорникот ќе пуштам една извонредна treble и бас звук и да ви даде максимум слушање задоволство.И lanyard дизајн ви овозможува да се одржи на играчот околу вашиот зглоб на пригоден начин.Притиснете LED копчето и ќе делува како светло.Со играчот, вашата возраст родители можете безбедно да се прошетам по една добро осветлена патот во текот на ноќта, додека cosily слушате својата омилена класичната музика.Спецификации : Боја : Црна Материјал : ABS Интерфејс : ТФ Картичка, USB, приклучок за Слушалки, Полнење Порта Моќ : DC 5 V Излезна Моќност : 3 W(1 KHz,THD10%) Зачестеност Одговор : 200 Hz-20 KHz SNR : ≥80d B Impedence : 4 OHM(Ω) Излез : 3.7 V~4.2 V+0.05 V Li-ion Батерија Капацитет : 800m Ah Говорникот Големина на Единица : Околу 50mm Производ Големина : Прибл. 100 * 60 * 20 мм / 3.9 * 2.4 * 0.8 инчен Пакет Тежина : Околу 140g Пакет Листа : 1 * Мини Звучник 1 * Li-ion Батерија 1 * USB Кабелот 1 * Прирачник за Корисникот (Други предмети во слики не се вклучени.).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат