.

.

New
Куче Живот Јакни Милениче Живот Вест со Лепило Налепници Кучиња Бански Кул Пливачки Костум L Црна

Куче Живот Јакни Милениче Живот Вест со Лепило Налепници Кучиња Бански Кул Пливачки Костум L Црна

DEN 1626.24

Количина на стоки
Достапно

1 : куче живот јакна е изработена од водоотпорен Оксфорд материјал, кој е лесен и едноставен за употреба. 2 : Висок квалитет на куче пливање вест, која може да се чуваат на безбедно во и околу реката.Целосна палета на спортски за пливање и други водни активности. 3 : На рамо, рака на живот јакна може да се прилагоди.Постојат рефлексивни флуоресцентни ленти.Кога итен се случува, се повлече на итни безбедносни се повлече табот.На проширува стомакот поддршка може да се зголеми комфорот на домашно милениче, да се подобри безбедноста, и да се спречи деформација. 4 : Кога кучето останува во вода, можете да го користите живот јакна.Ако кучето е срамежлив, што ќе се плаши од тресење, само да носат костим за капење. 5 : Овој живот јакна има 4 големини.Според големината на вашето домашно милениче, изберете големина која одговара на вашето домашно милениче.Сезона:Summer Material:Оксфорд cloth Name:Куче ладење пливање suit Feature:чува кучиња безбедно во water Feature1:се Излади.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат