.

.

New
Куче Живот Јакни Живот Вест Мачка Миленици Одмор Безбедност Вест со Рефлексивни Костим за капење XL Портокал

Куче Живот Јакни Живот Вест Мачка Миленици Одмор Безбедност Вест со Рефлексивни Костим за капење XL Портокал

DEN 1819.20

Количина на стоки
Достапно

1 : куче живот јакна се направени од најлон водоотпорен материјал, кој е лесен и едноставен за употреба. 2 : Висок квалитет на куче пливање вест, која може да се чуваат на безбедно во и околу реката.Целосна палета на спортски за пливање и други водни активности. 3 : На рамо, рака на живот јакна може да се прилагоди, со флуоресцентни рефлексивни ленти.Кога итен се случува, се повлече на итни безбедносни се повлече табот.На проширува стомакот поддршка може да се зголеми комфорот на домашно милениче, да се подобри безбедноста, и да се спречи деформација. 4 : Кога кучето останува во вода, можете да го користите живот јакна.Ако кучето е срамежлив, што ќе се плаши од тресење, само да носат костим за капење. 5 : Овој живот јакна има 5 големини.Според големината на вашето домашно милениче, изберете големина која одговара на вашето домашно милениче.Тип:Dogs Season:Сите seasons Color:Зелена, Сина, Розова, Orange Material:Nylon Style:Мода, Симпатична, Cool Dog Големина:Мали, Medium Pattern:Цврсти, Reflector Size:XS, S, M, L, XLOccasion:Плажа, Дневна, Holiday Packing:1 PCS Живот Јакна.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат