.

.

New
Ерик Jagielo Autographed Лилјак (Yankees)

Ерик Jagielo Autographed Лилјак (Yankees)

DEN 2399.76

Количина на стоки
Достапно

Убаво Потпишан Во Сина Sharpie!.Доаѓа Со Сертификат За Автентичност & Холограмот На Лилјак!.Погодокот Беше Се Користи Во Yankees Мали Лига Комплекс Во Текот На Пролетниот Тренинг!.Совршен Подарок За Yankees Фан!.Голема Инвестиција Парче!.Ерик Jagielo Autographed Луисвил Slugger Безбол Палка.Доаѓа Во Комплет Со Сертификат За Автентичност.Погодокот Беше Користат Во Текот На Пролетта Обука На Yankees Мали Лига Комплекс!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат