.

.

New
Макс Педесетница Autographed Лилјак (Сина Jays)

Макс Педесетница Autographed Лилјак (Сина Jays)

DEN 2399.76

Количина на стоки
Достапно

Убаво Потпишан Во Сребрена Sharpie!.Доаѓа Со Сертификат За Автентичност & Холограмот На Лилјак!.Погодокот Беше Се Користи Во Jays Мали Лига Комплекс Во Текот На Пролетниот Тренинг!.Совршен Подарок За Сини Jays Фан!.Голема Инвестиција Парче!.Макс Педесетница Autographed Луисвил Slugger Безбол Палка.Доаѓа Во Комплет Со Сертификат За Автентичност.Погодокот Беше Користат Во Текот На Пролетта Обука На Jays Мали Лига Комплекс!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат