.

.

New
#6 x 1-3/4 Само Тапкање Лист Метални Навртки Овална Глава не ' Рѓосувачки Челик Количина 100

6 x 1-3/4 Само Тапкање Лист Метални Навртки Овална Глава не ' Рѓосувачки Челик Количина 100

DEN 1149.60

Количина на стоки
Достапно

Глава Дијаметар : 0.262".Глава Висина : 0.128".Countersink Ангел : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.138".Тема Покриеност : Целосна Тема, Тема Должина : 1.622", Точка Стил : Само-Прислушување.Глава Стил : Овална Диск Големина : #2 Навој Дијаметар : #6 вкупна Должина : 1-3/4" Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 18-8 Количество на сврзувачки елементи во Пакет : 100.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат