.

.

New
САД SealingRing PTFE Пластични Страната Заптивка за 3/4 Луле - 1/16 Дебела - Класа 300

САД SealingRing PTFE Пластични Страната Заптивка за 3/4 Луле - 1/16 Дебела - Класа 300

DEN 214.56

Количина на стоки
Достапно

Тип : Прстен.За Страната ANSI Класа : 300. За Цевки Големина : 3/4".Температурата Опсег : -450° до 500° F. Спецификација Сретна : ASME B16.21, ФДУ.PTFE има извонредни температура отпор и е хемиски инертен.Овие се изработени од ФДУ во согласност материјали.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат