.

.

New
VINITIN Електричен Скејтборд со Далечински Управувач Електричен Долго Скејтборд со Подарок Кутија 504W Двојна Brushless Мотор 3 Брзина на Вредноста 28MPH максимална Брзина Од

VINITIN Електричен Скејтборд со Далечински Управувач Електричен Долго Скејтборд со Подарок Кутија 504W Двојна

DEN 11999.76

Количина на стоки
Достапно

На палубата е многу важна компонента на електричен скејтборд, бидејќи тоа нема да го диктираат вашиот возење удобност.На 7-Слој Канадскиот Јавор дек ќе биде полесно да се сврти и да се престојува повеќе стабилен при возење со голема брзина додека бамбус палубата се случува да се изгуби стабилноста при високи брзини.Meterial : 7 Слоеви Јавор.Тркала : СТП Тркала.Макс Оптоварување : 200 KG(400 LBS).Семе : Ниска : 20km/h, Медиум : 25 километри/h Max : 40km.h.Моќност : 504 W.Батерија : 36 V 5000m Ah Литиум.Батеријата Влезен Напон : 110-240 V,Време на Полнење : 3 Часа.Макс. Опсег : 6-8 Милји, Далечински Растојание : 14m.Големина : 73x23.5x15cm/29x9x5.9inch.Ова долго одбори е совршен за 18+ години за млади.Без разлика дали ќе се вози редовни или глупав, скејт во парк или на улица, овој одбор е одличен за да имаат на рака на сите времиња. 3 брзина начини, може да се прилагоди на сопирачката режим според брзината и да изберат,различни возачко искуство, е добар избор за вас.Meterial : 7 Слоеви Maple Wheel : СТП Wheel Max Оптоварување : 200 KG(400 LBS)Семе : Ниска : 20km/h, Медиум : 25 километри/h Max : 40km.h Power : 504 WBattery : 36 V 5000m Ah Lithium Battery Влезен Напон : 110-240 V,Време на Полнење : 3 Hours Max Опсег : 6-8 Милји, Далечински Растојание : 14m Size : 73x23.5x15cm/29x9x5.9inch.Ова долго одбори е совршен за 18+ години за млади.Без разлика дали ќе се вози редовни или глупав, скејт во парк или на улица, овој одбор е одличен за да имаат на рака на сите времиња.3 брзина начини, може да се прилагоди на сопирачката режим според брзината и да изберат,различни возачко искуство, е добар избор за вас.

Карактеристики на стоката

Meterial:
7 Layers Maple
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат