.

.

New
120 КОМПЈУТЕРИ Брз Splice Т-Допрете Жица Терминали Лопата Само-Соголување Електрични Конектори Постави Изолирани Машки Лопата Прекинува Комплет

120 КОМПЈУТЕРИ Брз Splice Т-Допрете Жица Терминали Лопата Само-Соголување Електрични Конектори Постави Изолирани

DEN 342.96

Количина на стоки
Достапно

1. Брз Splice Конектор - Само-соголување Електрични Т-Допрете Конектори допрете во постоечките жица во средината на span без сечење или одземање на жица.Само вметнете жици и да се притисне за да се направи брзо врски, нема специјални алатки потребни. 2. Стабилна Жица опсег : 0.5-1.5mm2 Blue : AWG 18-14; Жица опсег : 1.5-2.5mm2 Yellow : AWG 14-12; Жица опсег : 2.5-4.0mm260x Машки Лопата Конектори (Црвена : 20pcs, Сина : 20pcs, Жолта : 20pcs)Црвена : AWG 22-18; Жица опсег : 0.5-1.5mm2 Blue : AWG 18-14; Жица опсег : 1.5-2.5mm2 Yellow : AWG 14-12; Жица опсег : 2.5-4.0mm2.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат