.

.

New
Ruidee 120PCS Изолирани Машки/Женски Лопата Полнач Брз Splice Жица Терминали Жица Crimp Конектори Комплет Црвени,Сина,Жолта(SPSZ)

Ruidee 120PCS Изолирани Машки/Женски Лопата Полнач Брз Splice Жица Терминали Жица Crimp Конектори Комплет Црвени,Сина,Жолта(SPSZ)

DEN 215.52

Количина на стоки
Достапно

Висок Квалитет На Изолирани Машки/Женски Лопата Терминал Конектор За Полнење.Материјал : Бакар+Калај позлата+ПВЦ.Жица Опсег : 22-16 AWG(Црвено);16-14 AWG(Сино);12-10 AWG(Жолт).Пакет Количина : 120pcs.Примена : Може да се користи за автомобилската,морски, научни, дома жици проекти,итн. 100% Сосема Нов Висок Квалитет на Женски/Машки Изолирани Лопата Терминал Конектор за Полнење Материјал : Бакар+Калај позлата+ПВЦ Боја : Црвен,Сина,Жолта Пакет Количина : 120 парчиња Црвена Изолирани Лопата Женски.......20pcs Црвено Изолирани Лопата Машки.........20pcs Сина Изолирани Лопата Женски......20pcs Сина Изолирани Лопата Машки........20pcs Жолта Изолирани Лопата Женски....20pcs Жолта Изолирани Лопата Машки......20pcs Црвена : Одговара на кабел 0.5-1.5mm2,Жица димензии : 16-22 AWG;Max тековната=10 A Сина : Одговара на кабел 1.5-2.5 mm2,Жица димензии : 16-14 AWG ;Max тековната=15 A Жолта : Одговара на кабел 4.0-6.0 mm2 ,Жица димензии : 12-10 А. В. Г;Max тековната=24 A ЗАБЕЛЕШКА : За најдобри резултати,ви препорачуваме употреба со професија crimping алатка.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат