.

.

New
Ouray Спортски Камбек Шамија

Ouray Спортски Камбек Шамија

DEN 672.00

Количина на стоки
Достапно

100% Акрил.Увезени.Топла и мека rib-поврзана.Вграден-во рака затоплување џебови.Tassel детали.Број На Модел : 66614. Без разлика дали сте бегале за да се види играта на quidditch, или само се обидува да се борат надвор blustery ден, нашата сцена шамија е чиста магија во ладно време.Заклучување надвор ветрот од обвивката на мека, 100% акрил rib поврзана материјал модерно околу рамената и вратот.Не се само направи за да се задржи вашиот врат и брадата топло, ова tassel шамија карактеристики изненадување, изградена-во рака затоплување џебови за дополнителна топлина.Tassel шамија детали додава конечниот стилизирана се допира до оваа зима додаток.И тоа е дури и Декорација подготвени за некое лого или други дизајн!една големина одговара на повеќето.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат